Çeşme Araç Kiralama

Çeşme Araç Kiralama Çeşme Araç Kiralama OTOBB04

Yaz aylarında turist akınına uğrayan, Ege'nin en güzel doğasına sahip illerimizden biri olan İzmir, eğlence ve gezi mekanları bakımından çok zengindir. En meşhur yeri Çeşme'dir. Elit tabakanın tercihi olan bu ilimizde, Bornova, Karşıyaka ve Çeşme gibi yerlerde üst segment araçlar tercih ediliyor. Gelir seviyesi düşük yerlerde ise, daha düşük segmentli araçlar tercih edilmektedir. Tatilciler, havaalanı rent a car seçeneklerini daha çok tercih ediyor. İzmir tatilcileri vip araç seçeneklerine büyük ilgi gösteriyor. Bu araçlar özel olarak döşenmiştir. İş gezileri için de yine vip tarzı araçlar oldukça popülerdir. Kalabalık arkadaş topluluğu ile tatile çıkanlar yine bu araçları tercih ediyor. İzmir şehrinde, lüks araç kiralama seçenekleri daha çok tercih edilmektedir.

Online rezervasyon seçenekleriyle, lüks araçları kullanma fırsatı sunan firmalar, hizmet kalitesini sürekli olarak güncellemektedir. Filosunu sürekli olarak güncelleyen ve sıfır araç seçenekleriyle destekleyen şirketler, muayene, sigorta ve sanayi bakım işlemlerini düzenli olarak takip etmektedir. Araç modelini sürekli güncelleyen ve yeni model araç takviyesi ile filosunu yenileyen şirketler, sadece sezonluk değil yılın her gününde aynı performansla hizmet vermektedir. Belli bir süreliğine araç kullanma hakkının satın alınması olarak tarif edilen rent a car hizmetleri, ulaşım sorununu tam anlamıyla çözmektedir.

Kiralama Süresini İstediğiniz Gibi Seçebilirsiniz


Oto kiralamada, süre sınırlaması yoktur. Günlük, aylık veya yıllık kategoride, istediği süre zarfında otomobil kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kasko seçenekleri de firmalara aittir. Kiralayan kişi, aracı başkasına vermemelidir. Birden fazla kişi aracı kullanacaksa, sözleşmeye o kişilerin adı yazılmalıdır. Vergi, sigorta ve muayene gibi kategoriler firmamıza aittir. Trafik cezaları, aracı kiralayan kişiye aittir. Kiraladığınız aracı ticari veya yasa dışı kategorilerde kullanırsanız, sözleşme fesh olacaktır. Çalınma veya çekilme gibi durumlar firmamıza haber edilmelidir. Arıza, tamir veya muayene durumlarında da bize haber etmelisiniz. Günlük, aylık veya yıllık otomobil kiralama kategorisinde, kira ücreti ve süresi çarpılır. Kampanya seçenekleriyle daha hesaplı kiralama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Kiralık Araçlar Sigortalıdır


Sözleşmede geçen sigorta şartları çerçevesinde, kiraladığınız araçta meydana gelen hasarlar, sigorta tarafından ödenmektedir. Aracın amaç dışı kullanımı veya aracın başkasına verilmesi, sigorta şartlarının ortadan kalkmasına neden olmaktadır. Tamir, bakım ve onarım işlemleri kategorisinde, aracınız için gerekli bütün çözümler, firmamız tarafından sunulmaktadır. 7/24 hizmet seçenekleriyle, yılın her gününde çözüm üretmeye devam eden şirketimiz, online rezervasyon seçeneklerine sahiptir. Uygun fiyat avantajları ve kampanya seçenekleri, kiralama çözümlerini bir araya getirmektedir. Kiraladığınız araçlarla dilediğiniz kadar gezebilirsiniz.

Hizmet kalitesini sürekli güncelleyen ve bu kategoride her zaman en iyisini tercih eden Çeşme araç kiralama firmaları, servet değerinde araç kullanma fırsatı veriyor. Havaalanı veya başka noktalara istediğiniz zaman araç getirme seçeneleri ile bu araçları ayağınıza kadar da getirmektedirler. Tatilde veya iş gezilerinde, sınırsız gezinti seçenekleriyle doyasıya gezebilirsiniz. Toplu ulaşım araçları ve diğer seçeneklere nazaran kiralık araçlarımız çok daha rahat özelliklere sahiptir. Kullanma kategorisinde zorluk çekmeyeceğiniz aracı tercih ederseniz, gezme konusunda problem yaşamazsınız. Aile tipi, toplu taşıma ve iki kişilik kategorilerde yüzlerce araç sizleri bekliyor.

Bu Site İzmir ve İlçeleri Araç Kiralama Firma ve Hizmet Bilgi Sitesidir. Amacımız Yüksek Lisans Araştırma Sitesi Oluşturmaktır.