İzmir Araç Kiralama ; OTOBB04

İzmir Araç Kiralama ; OTOBB04 İzmir Araç Kiralama ; OTOBB04 OTOBB04

İzmir araç kiralama sektörünün en hızlı geliştiği Türkiye şehirlerinin başında gelmektedir. Kiralık araba burada yaşayan insanların bir ihtiyacından da lüks tutkusuna ulaşmanın bir yolu da olmuştur. Oto kiralama, günlük rent a car, kiralık araç sıfatları ile hizmet veren irili ufaklı bir çok firmanın da hem sayı hem kapasite olarak artması da kaçınılmaz olmuştur. Her talep göre iş gibi arz kısmında da fiyatlar ve hizmetlerde çok çeşitlilik göstermektedir. İzmir oto kiralama fiyatları olarak özellikle yaz aylarında diğer iç Anadolu şehirlerine göre çok daha pahalı bir kent olduğu da aşikardır. Özellikle denize yakın ve daha turizme yakın olan Çeşme, Urla, Güzelbahçe, Dikili, Foça, Karaburun, Selçuk, Seferihisar, Balçova, Bergama, Aliağa ilçelerinde ve bu ilçelere yakın da olan Bayraklı, Bornova, Buca, Menemen, Narlıdere, Konak, Karşıyaka, Gaziemir, Çiğli, Karabağlar, araç kiralama fiyatları denize daha uzak olan Tire, Torbalı, Ödemiş, Beydağ, Kemalpaşa, Bayındır, Kiraz, Menderes, Kınık daha pahalı değişkenlik göstermektedir.

İzmir Araç Kiralama Firma ve Hizmetleri

İzmir insanın araç kiralama modelleri olarak görmeye alıştığı ve en yaygın kullanılan modeller olan Renault ve Fiat marka araçları daha çok tercih ederken, sırasıyla Hyundai, Peugeot, Toyota marka ve modelde araçlarda kiralama hizmetinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu marka ve modelleri ise daha lüks segment araçlar vip kiralama hizmeti adı altında kullanılmaktadır. Otomobil kiralama kriterleri de hem bu marka ve modellere hem günlük ve haftalık kiralama aralıklarına göre farklılıklar göstermektedir. 

Web sitemiz bu hizmeti, sağlayıcılarını, filo durumlarını herhangi bir taraf tutmadan yansıtmak ve bilgi vermek için kurulmuş deney sitesidir. Yine olabildiğince yansız bir anlatım ile araç kiralama hizmeti için kullanılan otomobil marka ve modelleri içinde bilgileri bulabileceksiniz.

Bu Site İzmir ve İlçeleri Araç Kiralama Firma ve Hizmet Bilgi Sitesidir. Amacımız Yüksek Lisans Araştırma Sitesi Oluşturmaktır.